Budżet dzielnicy w Twoich rękach!

Budżet dzielnicy w Twoich rękach!

18
Budżet dzielnicy w Twoich rękach!

Rusza druga edycja budżetu partycypacyjnego na Bielanach, w tym roku mieszkańcy będą decydować jak wykorzystać 3 389 365 zł z budżetu Dzielnicy.

Decyzją Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego w Dzielnicy 25% tej kwoty trafi na projektu ogólnodzielnicowe, zaś po 15% tej kwoty zostanie przekazane na projekty lokalne w jednym 5 obszarów terytorialnych odpowiadającym okręgom wyborczym.

Co jest najbardziej potrzebne na Bielanach? Jakie są priorytety rozwojowe Bielan? Jakie inwestycje planuje urząd w roku 2015 i 2016? Jakie projekty chcą zgłosić inni na Bielanach? Na te pytania poznasz odpowiedź już 15 stycznia o godz. 17:00 w UD Bielany ul. Żeromskiego 29 sala nr 30, wejście od ul. Jarzębskiego podczas pierwszego otwartego spotkania na temat budżetu partycypacyjnego.

Projekty do budżetu partycypacyjnego składać będzie można od 17 stycznia do 17 lutego br. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo na stronie urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz w okienkach Wydziału Obsługi Mieszkańca naszego Ratusza.

3 389 365 zł to 1,5 % budżetu naszej dzielnicy, warto zgłosić projekty które poprawią naszą okolice i sprawią, że będzie nam się tu żyło lepiej.

Gdybyście Państwo mieli pytania do sposobu przeprowadzania budżetu partycypacyjnego
w naszej dzielnicy zapraszam do kontaktu na adres mailowy: poczta@danielpieniek.pl

Daniel Pieniek, Radny Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Przewodniczący DKDS w dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź