Jak wypad za miasto to tylko nad Zegrze

Jak wypad za miasto to tylko nad Zegrze

274U0234got_754x807Rozmowa z Katarzyną Szajnwald-Łazarz – Dyrektor Hotelu 500

 

Proszę przybliżyć Czytelnikom ofertę Hotelu 500. Jest naprawdę urokliwie położony. Z jednej strony bliskość Jeziora, z drugiej dobry dojazd i bliskość Warszawy”

Tak , Hotel 500 dzięki swojej lokalizacji jest miejscem wyjątkowym. Nie oddalając się zbytnio od Warszawy możecie Państwo spędzić swój wolny czas tak, jak to zwykle robimy na wakacjach-komfortowo, na luzie, w otoczeniu przyrody, daleko od miejskiego zgiełku. Dokładamy wszelkich starań żebyście Państwo zawsze dobrze czuli się w naszym Hotelu i do nas chętnie wracali. Nasz Hotel jest idealnym miejscem zarówno na weekendowy wypad za miasto jak i na romantyczną kolację we dwoje.

molo.._754x517Wspomniała Pani, iż oprócz wydarzeń typowo biznesowych, macie Państwo ofertę adresowaną do klienta indywidualnego. Proszę przybliżyć atrakcje dla dorosłych i dzieci.

W sezonie letnim planujemy bardzo dużo atrakcji kierowanych zarówno do starszych jak i do naszych najmłodszych klientów. Jesteśmy Hotelem mogącym pochwalić się prestiżowym certyfikatem Hotelu Przyjaznego Rodzinie a to zobowiązuje. Dla naszych najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw, a w przypadku niepogody dzieci mogą korzystać z atrakcji w specjalnie dla nich przygotowanej Sali zabaw. Oprócz tego organizujemy liczne wydarzenia- dyskoteki dla najmłodszych gości, zabawy z animatorem, konkursy. W hotelowej restauracji dzieci mogą skorzystać ze specjalnego menu dla , które jest dostosowane do gustów naszych najmłodszych i czasami najbardziej wymaga gających klientów

Jesteście Państwo Partnerem m.in. wyborów Miss lata. Kiedy odbędą imprezy oraz w jaki sposób można w nich uczestniczyć?

Jesteśmy partnerem Fashion&Music Days. W tym roku to pierwsza edycja, która będzie w dwóch termiach 11/12.07.15 oraz 15/16.08.15. Oprócz mody i dobrej muzyki będzie oczywiście wyśmienita kuchnia, dużo atrakcji dla dzieci i rodzin oraz Wybory Miss Lata. Serdecznie wszystkich zapraszam.

Oprócz samego hotelu, jak można aktywnie wypocząć nad samym jeziorem? Jest dostępna oferta sportów wodnych?

Oferta sportów wodnych jest bardzo bogata, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Oprócz standardowych atrakcji takich jak kajaki, rowery wodne czy łódki można spróbować swoich sił w windsurfingu czy tak popularnym ostatnio flyboardzie. Mamy również szkołę katamaranów oraz współpracujemy z wakeboardem. Dla osób lubiących coś spokojniejszego szkoła windsurfingu ma deski SUP, polecam spróbować.

Do wakacji już niedługo. Jakie atrakcje będziecie Państwo oferować swoim gościom podczas miesięcy letnich?

Oczywiście serdecznie zapraszam wszystkich nad Zegrze do Hotelu 500 w wakacje i nie tylko. Fajne molo, leżaki, położenie przy samej wodzie zachęca do odpoczynku. Restauracja z oranżeria, grill, spełnią oczekiwana każdego podniebienia. W każdy wakacyjny piątek dyskoteki na molo z Radiem Hobby i weekendowe studio Radia na żywo przez całe lato. Chętnych na wycieczki po Zegrzu na pewno zainteresuje tramwaj wody. Oczywiście Music&FAshion oraz kolejne edycje regat np. Volwo Warsaw Sailing Days.

 

Dziękuję za rozmowę

Piotr Żołądkowski

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź