Pożegnaliśmy Lato na Bielanach!

Pożegnaliśmy Lato na Bielanach!

24

Podczas sobotniego, rodzinnego pikniku pożegnaliśmy lato na Bielanach. Do Parku Olszyna tłumnie przybyli warszawiacy – nie zabrakło atrakcji dla każdego i w każdym wieku. Na długo w pamięci mieszkańców zapadną także znakomite koncerty Kasi Moś i Łukasza Mroza.

Pogoda i mieszkańcy dopisali na corocznym pikniku „Żegnaj Lato na Bielanach”. Była to świetna okazja do zabawy ale i sposobność, aby zapoznać się z szeroką ofertą zajęć pozaszkolnych – sportowych i kulturalnych bielańskich placówek. Na stoiskach można było porozmawiać z organizatorami i trenerami, a nawet zapisać dzieci na zajęcia dodatkowe, zapoznać się z ofertą edukacyjno-kulturalną nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych – na Bielanach dbamy o atrakcje i rozwój wszystkich grup wiekowych. Ponadto była też strefa zdrowia i profilaktyki, gdzie była okazja, aby wykonać podstawowe badania oraz porozmawiać z ekspertami. Furorę robiło stoisko z żywymi sowami! Każdy chciał mieć z nimi zdjęcie. Dzieci oczywiście gromadnie odwiedzały dmuchane zjeżdżalnie i karuzelę.

Przez cały dzień było również mnóstwo atrakcji na scenie – konkursy, występy wokalne, pokazy taneczne i sportowe.

Wieczorem tłumy widzów pojawiły się na koncertach gwiazd – Kasi Moś i Mroza. Wykonawcy nie zawiedli swoich fanów – wszyscy bawili się znakomicie, niezależnie od wieku. Na zakończenie imprezy odbył się klimatyczny pokaz tańca z ogniem.

„Bardzo się cieszę, że tak licznie mieszkańcy przybyli na nasz piknik i mieliśmy okazję wspólnie pożegnać lato. Atmosfera była wspaniała. Pikniki na rozpoczęcie i zakończenie lata organizowane są w naszej dzielnicy od wielu lat i wpisały się w bielańską tradycję. Już teraz zapraszamy na kolejne, czerwcowe wydarzenie ” – mówi Ilona Soja-Kozłowska, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany.

 

Partnerami pikniku „Żegnaj Lato na Bielanach” byli: Veolia, Coimpex, Słodowiec City, Królewskie, Grupa DSF, Zespół Zarządców Nieruchomości, PolMot Auto S.A. Oddział Skoda Bielany, Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji, Kancelaria Aulis Lex, Straż Miejska.

Nad imprezą patronat medialny objęli: Nasze Bielany, Radio Kolor, Nasze Miasto, Twoje Bielany i Radio KiS.

Redakcja.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź