wtorek, Grudzień 12, 2017
Tagi Wiadomości z tagiem "T.Love"

T.Love

33

W dzisiejszych czasach ciągle dokądś pędzimy, zbyt dużo pracujemy, nie dbamy o jakość naszego życia. W opozycji do tego pędu narodziła się idea slow life czyli: życie w zwolnionym tempie, delektowanie się i smakowanie, działanie zgodne z upodobaniami – w poczuciu spełnienia i realizowanie pasji. Właśnie w klimacie slow life zakończymy w tym roku, 10 września, Lato na Bielanach w Parku Olszyna.

Tegoroczna impreza jest kombinacją pikniku, targów oraz koncertów muzyki alternatywnej. Umiejscowienie wydarzenia w Parku Olszyna, daje możliwość twórczego spędzenia czasu w mieście, jednakże z dala od charakteryzującego go zgiełku.

Slow life nie znaczy, że będzie nudno! Wprost przeciwnie. Na mieszkańców Bielan i gości czekać będzie wiele atrakcji – od strefy chillout, gdzie będzie można się zrelaksować, poprzez interesujący program artystyczny, bogatą strefę gastronomiczną, a kończąc na tematycznych strefach: sportu i eko.

Zaczynamy o godz. 13.00. W strefie sportowo-rekreacyjnej będą prezentować się organizacje pozarządowe działające na Bielanach w sferze sportu oraz będą odbywać się nabory do klubów sportowych. Na boisku obiektu „Syrenka” odbędą się: mecz pokazowy, turniej piłkarski dla najmłodszych oraz będzie możliwość treningu z drużyną Mistrzów Polski w hokeju na trawie. Ponadto będzie wiele konkurencji sprawnościowych dla uczestników pikniku. Nie zabraknie oczywiście dmuchańców, gier i animacji dla najmłodszych.

Natomiast w strefie eko będzie wiele gier i zabaw propagujących proekologiczne zachowanie nie tylko wśród najmłodszych, m.in.: plenerowe laboratorium, recyklingowy zwierzyniec, edukacyjne gry i zabawy o tematyce leśno-przyrodniczej, ekologiczna gra planszowa czy ekologiczne koło fortuny. Będzie także edukacyjne stoisko Sowia Dziupla, w której będzie można dowiedzieć się m.in. o zwyczajach sów.  Występy i animacje nawiązujące do rekreacji w klimacie starej Warszawy zapewni Grupa Teatralna Warszawiaki.

PROGRAM:

  • godz. 13.00-18.00 pokazy sportowe i artystyczne
  • godz. 16.00 zabawa na dechach
  • godz. 18.00 koncerty na dużej scenie
  • godz. 20.00 koncert T.Love!
  • godz. 21.30 Silent Disco

Materiał Prasowy.

Serdecznie zapraszamy!

MOTORYZACJA

KULTURA

4
Filmowa Stolica Lata - "Ace Ventura - Zew Natury" - 2 września 2016 godz. 21:15 W każdy piątek sierpnia o godz. 21.15 zapraszamy na cykl pokazów filmowych...

HISTORIA I TURYSTYKA

65
Ponieważ zakończyliśmy prace na naszych działkach i w ogrodach, dziś wybierzemy się na spacer po ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (BUW).   Na początek krótka notka historyczna. Do...