Urodziny WINNYCH BIELAN 7-8 Sierpnia

Urodziny WINNYCH BIELAN 7-8 Sierpnia

34

ROK już prawie za nami.

Dokładnie 9 sierpnia 2014 r. mieliśmy przyjemność pierwszy raz witać naszych Gości w skromnych progach WINNYCH BIELAN. Od samego początku wiedzieliśmy że nie będzie łatwo, ale misja stworzenia ciekawego i kultowego miejsca na Bielanach dawała nam energię i dużo wytrwałości. Nasi Goście trzymali za nas kciuki za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Każdy miesiąc był dla nas wyzwaniem a zarazem celem do podwyższenia jakości obsługi. Słuchaliśmy każdej sugestii gości i staraliśmy się spełnić Wasze oczekiwania. Dziś po roku działalności możemy powiedzieć niedowiarkom: JESTEŚMY i BEDZIEMY !

A najlepsze jest to że nie spoczniemy na laurach, tylko będziemy szli do przodu i zmieniać się tak aby nasi Goście czuli się u nas nietuzinkowo.

Aby podsumować wspaniały rok istnienia WINNYCH BIELAN, postanowiliśmy zrobić urodziny:)

Chcemy aby urodziny WINNYCH BIELAN były kultowym wydarzeniem w kalendarzu bielańskich imprez. Kto nas często odwiedza i śledzi nas w social mediach wie, że już jedną taką imprezę mamy (czyli OPEN GLASS) i organizujemy ją raz na 1,5 miesiąca.

Jednakże urodziny WINNYCH BIELAN mają być czymś więcej niż tylko party z winem:)

 Zapraszamy wszystkich Gości w dniu 7 sierpnia na imprezę urodzinową, a 8 sierpnia na mega poprawiny. Czyli szykuje się dwu dniowa dobra impreza na Bielanach.

Nie zabraknie wielu atrakcji – nie tylko związanych z winem, kawą, czy jedzeniem. Będą wydarzenia kulturalne, konkursy oraz inne niespodzianki. Cały dwudniowy repertuar niebawem będzie opublikowany na facebook-u.

11796229_395877707275497_7485801788815207151_n

Rezerwujecie sobie czas 7-8 sierpnia i przybywajcie do WINNYCH BIELAN.

Winne Bielany
ul. Antoniego Magiera 13a
01-873 Warszawa

EKIPA Winnych Bielan:

Marek, Kuba, Mateusz, Jacek, Marcin

Do zobaczenia :)

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź