WCA – najlepsze sportowe centrum na Bielanach

WCA – najlepsze sportowe centrum na Bielanach

135

unnamed_754x1130Rozmowa z Aleksandrą Piątkowską – Wiceprezes Warszawskiego Centrum Atletyki
Pani Prezes. Proszę przybliżyć Czytelnikom i mieszkańcom historię powstania Centrum, ofertę jaką Państwo macie oraz gdzie można znaleźć Centrum.

 

Warszawskie Centrum Atletyki powstało z pasji do sportu. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym moglibyśmy rozwijać i spełniać nasze sportowe i biznesowe ambicje, w którym każdy klubowicz znajdzie coś dla siebie i razem z nami osiągnie swój zamierzony sportowo cel. W ofercie klubu znajduje się szeroki wachlarz zajęć sztuk walki, prowadzonych przez profesjonalnych sportowców m.in. Marcina Różalskiego czy Anzora Azhieva, zajęcia atletyczne (podnoszenie ciężarów, street workout), zajęcia fitness, karate dla dzieci oraz oczywiście treningi indywidualne. Warto zaznaczyć, że wystrój i atmosfera w WCA, są jedynymi w swoim rodzaju, niespotykanymi w żadnym innym miejscu w Warszawie. A dojazd do nas jest bardzo prosty. Znajdujemy się obok Makro na Bielanach, niedaleko metra Młociny.

 

Jesteście Państwo bardzo aktywni a sam obiekt jest imponujący. Kto korzysta z oferty Centrum i czy są to jedynie profesjonaliści?

 

Z naszego klubu korzysta naprawdę każdy. Pośród klubowiczów znajdziemy bardzo liczną grupę uczniów i studentów. Coraz więcej odwiedza nas Pań, co nas niezwykle cieszy. Ćwiczą u nas osoby, które od dawna mają aktywny kontakt ze sportem i siłownią, jak również osoby, dla których wizyta u nas jest zupełnie nowym doświadczeniem. Bardzo dobrze odnajdują się tutaj zawodowi sportowcy, którzy doceniają wyposażenie i całą strukturę klubu.

wca_logoczarne na zoltej tarczy_754x594Wspomniała Pani właściwie o wszystkich grupach wiekowych. Jest jakaś specjalnie dedykowana oferta zajęć? np. tylko dla Pań?

 

Oczywiście. Jak już wspominałam u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Pań mamy cały grafik zajęć fitness w porannych i popołudniowych blokach, w tym m.in. Zumbę, Pilates oraz zajęcia sygnowane marką Nike+ Training Club. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia karate dla maluchów od 3 roku życia oraz zajęcia sztuk walki dla osób początkujących i bardziej zaawansowanych, do których można dołączyć w każdym momencie.

Wśród trenerów widzimy wiele uznanych nazwisko ze świata sportu. Jak udało się Państwu przyciągnąć takie nazwiska do Centrum?

 

W świecie sportu wyczynowego jest już o nas dość głośno. Sportowcom podoba się nasz klimat i atmosfera, jaka tutaj panuje i z chęcią rozpoczynają współpracę z klubem. Ważne jest również stworzenie możliwości wspólnych treningów, wzajemnej motywacji i czerpania doświadczeń od zawodników innych dyscyplin, co pozwala na udoskonalanie własnych metod treningowych.

Jakie macie Państwo plany na przyszłość? Szykujecie coś specjalnego dla Mieszkańców na swoje urodziny?

Chcemy się ciągle rozwijać i wychodzić z nowościami do naszych klientów. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy nowy projekt – WCA Fight Team – zawodowy klub MMA, zrzeszający doświadczonych zawodników biorących udział w galach UFC, KSW oraz zawodników młodych, stojących na progu swojej kariery sportowej. Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego uruchomimy amatorskie rozgrywki plażowej piłki siatkowej na boisku znajdującym się na terenie klubu. Do październikowych urodzin mamy jeszcze trochę czasu, ale z pewnością będą one wyjątkowym wydarzeniem na Bielanach. To możemy obiecać. A o szczegółach poinformujemy po wakacjach.

 

Dziękuję za rozmowę

Piotr Żołądkowski

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź