Witaj Lato – Karuzela na Bielanach

Witaj Lato – Karuzela na Bielanach

78

4 czerwca 2016 godz. 13:00

Rodzinny piknik, rozpoczynający lato na Bielanach, zdążył się już wpisać w tradycję imprez plenerowych w Warszawie.

Zapraszamy 4 czerwca! Wydarzenie zainicjuje barwna parada, która przejdzie ul. Kasprowicza – start przy stacji metra Stare Bielany o godz. 13:00. Od godz. 13:30 rozpocznie się oficjalnie piknik na terenie Serka Bielańskiego (przy stacji metra Słodowiec).

witaj_1

W ciągu dnia przewidzianych jest wiele występów i liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jak co roku będzie szczególnie dużo atrakcji dla najmłodszych – w Strefie Malucha czekać na nich będą, m.in.: animacje, konkursy, warsztaty kulinarne, malowanie buziek i warsztaty plastyczne. Ale będą także strefy zdrowia, edukacji i wyjątkowo duża strefa sportu, w której będą prezentować się bielańskie kluby. Nie zabraknie również tytułowych karuzel.

O 13.30 odbędzie się koncert Filharmonii, o 16.30 zapraszamy na potańcówkę swingową, którą poprowadzi grupa „ShimSham”. O godz. 18.30 Zabawa na Dechach, do której przygrywać będzie znany zespół jazzowy – The Warsaw Dixilanders. Natomiast wieczorem odbędą się dwa koncerty. Marika zagra o godz. 20.00, a gwiazda wieczoru – Kayah o godz. 21.00. Imprezę zakończy Silent Disco – czyli dyskoteka w słuchawkach.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź